DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

pyramida v alternativní medicíně

LÉČIVÁ SÍLA PYRAMID

 

Energie PYRAMIDY:

Dnes již je všeobecně známo, že pyramidy mají jistou energii, která má vliv jak na lidi, tak na různé předměty. Kupříkladu při návštěvě pyramid pociťují někteří turisté únavu a druzí zase pocit přílivu energie. Po dlouholetém výzkumu došel pan Manfréd Dimde ( autor několika knih o Nostradamovi a zapálený pyramidolog též autor knihy „Léčivá síla pyramid.“) k překvapivému závěru a sice, že energie, která vyzařuje z pyramid má vliv jak na psychiku tak fyzickou oblast. Záleží na tom, na které straně pyramidy se dotyčná osoba zdržuje. Na jedné straně dochází k pocitům únavy a dokonce i k bolestem některých tělesných orgánů. Naopak na druhé straně k hyperaktivitě, pocitům štěstí a u citlivých jedinců až k euforii. Za druhé světové války zaznamenali piloti, kteří přelétali nad pyramidami v Gize,že dochází k poruchám palubních přístrojů. Dnes jsou lety nad touto oblastí zakázány, prý z důvodu ochrany kulturních památek To jsou příklady co se týče energie vyzařované na povrch pyramidy.
Existuje ovšem i energie uvnitř pyramid. Je dnes známo,že pyramidy shromažďují energii pocházející z hlouby země i z okolního prostoru. Tato schopnost je ovšem podmíněna jak přesnými rozměry, tak polohou.
Slovo pyramida je složeno z řeckého pyro – oheň a ze slova amid, což znamená asi tolik jako nalézat se uprostřed. Podle antických představ je oheň tou energií v kosmu, která pronikala vším a vše ozařovala. Apropó, a co vědecké tvrzení o velkém třesku na počátku vzniku naší planety? V každém případě je možné, že samotný název nám vlastně oznamuje co je v pyramidě skryto – „oheň uprostřed“!
Snad úplně nejznámějším důkazem tohoto jevu je ostření žiletek v 1/3 výšky miniaturního modelu Cheopsovi pyramidy. Při těchto pokusech v roce 1948 bylo zjištěno, že se žiletka dá použít až 200x pokud se po každém holení vrátí do pyramidy. Těmito pokusy se zabýval Čech inženýr Karel Derbal. Konkrétně na ostření žiletek si v roce 1949 podal návrh na patentování, ale trvalo 10 let než jej dostal.

 

Měření energie PYRAMIDY:




Lékař versus PYRAMIDA:

Bohužel je velmi málo těch lékařů, kteří jsou ochotni ke spolupráci na pokusech s pyramidálním efektem a ještě méně těch, kteří by byli schopni propůjčit své jméno k prezentaci dosažených výsledků.Ale např.dětské oddělení Fakultní nemoce má instalovánu pyramidu od roku 2002 .  Je mnoho lidí, kteří podstoupili léčbu pyramidou a bylo dosaženo až překvapivých výsledků, ať již co se psychiky týče, odbourání stresů, strachu, nespavosti i fobií, tak i tělesných problémů a sice urychlení regenerace organismu po operaci či těžké chorobě, uvolňování svalové ztuhlosti, úplné vyléčení artrózy, odstranění boleti hlavy, kompletní úprava zažívání včetně úpravy stolice, velmi příznivý vliv na srovnání krevního tlaku aj.

 

Je vědecky prokázáno, že v nitru pyramidy jsou přítomny tři druhy různých energií, které jsou změřitelné, pro lidstvo dostupnými přístroji. S esoterického hlediska by se dalo diskutovat o přítomnosti dalších energiích, ale zůstaňme u základních tří, které máme vědecky podložené.
Jako první energie elektrická, která je emitována, to je vysílána vrcholem pyramidy.
Druhá, magnetická energie vyzařuje z bočních stěn.
Třetí, energie mentální, tzv. faktor Poitinga, polarizovaný na „zeleno“ s mumifikačním účinkem. Jedná se o radiostetické záření, Jeho jednotlivé oblasti si výzkumníci označili „barvami“ od ultra-červené po ultrafialovou. Tudíž toto barevné označení nemá nic společného s barvami, tak jak je mi vnímáme v běžném životě.

Příklady pokusů s PYRAMIDOU:

Bylo učiněno mnoho pokusů s pyramidou.
Kupříkladu čerstvé maso uložené do pyramidy po určité době mírně vyschne,trochu ztmavne, ale není na něm ani stopa po plísni. Došlo k částečné dehydrataci a zároveň i k likvidaci mikroorganismů, které způsobují rozklad tkáně.

Ráda bych uvedla jeden z vlastních pokusů. Koncem léta jsem utrhla dvě jablka. Jedno jsem zavěsila do pyramidy a druhé nechala v misce na stole. Asi po třech nedělích jsem jablko, které bylo na misce musela vyhodit, neboť bylo úplně shnilé. Jablko v pyramidě bylo v té době mírně zvrásnělé, ale jinak úplně netknuté. Po dalších třech nedělích jsem jej ochutnala a zjistila, že mimo to, že bylo mírně dehydrované, je jinak úplně zdravé a chuťově dobré.

Semena a rostliny, které jsou pěstovány v pyramidě vykazují větší velikost plodů a zároveň rychlejší růst. Pokud není tato možnost, lze v pyramidě, ve 2/3 výšky pověsit láhev z vodou na 24 hodin a tou pak lze zalévat rostliny. Efekt je stejný.
Stejně jako vodu lze ošetřit jakékoliv tekutiny. Kupříkladu víno, ovocné šťávy či lihové nápoje získávají v pyramidě na kvalitě, která je patrná chuťově.
Zůstaňme ještě u rostlin a sice sušení bylin. Je prokázáno mnoha pokusy, že byliny v pyramidě při sušení neztrácejí barvu a jejich léčivý účinek je umocněn pyramidální energií.

 

 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek